לפרטים נוספים
1
דגם: 1
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
2
דגם: 2
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
3
דגם: 3
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
7
דגם: 7
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
5
דגם: 5
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
6
דגם: 6
לפרטים נוספים>>
<<   < | 1 | 2 | 3 | >  >>      סה"כ דפים: 3

חבילות ספא

כמה פעמים בחיים יצא לכם להקדיש יום שהוא כל כולו בשבילכם בספא ? כנראה שהרוב יאמרו פעם אחת או אפילו מעולם לא. חבילת ספא היא הדרך המושלמת לבלות יום שלם שמטרתו היא שחרור מלחצי היום יום.

רכישת חבילת ספא,יכולה להיות עסק לא זול במיוחד,ולכן חשוב לבחון היטב מה אנחנו מקבלים בתמורה למה שאנחנו משלמים. חבילות ספא רבות כוללות דברים שונים,אז ברשותכם נפרט מהן עשויות לכלול. כאשר רוכשים חבילת ספא,מתחילים את היום בארוחת בריאות קלילה ובריאה,שכנראה תכלול גרנולה ויוגורט. לפני שמגיעים לטיפול כדאי לא להגיע בבטן מלאה לגמרי. לאחר שהרגעתם את הבטן עם הארוחה הקלילה,תקבלו את המגבות ואת החלוקים הצמריריים ותיגשו לג'קוזי או לאמבט קצף מפנק. המטרה היא לשחרר את השרירים,כדי שתוכלו להיות כמו מרגרינה בידי המעסה שבא ישר לאחר מכן. לאחר מכן, יגיע השלב העיקרי, העיסוי. ישנם סוגים שונים של עיסויים,עיסוי שוודי,תאילנדי,עם אבנים חמות,עם שמן,עיסוי רקמות וכד'. במהלך הטיפול,חשוב מאוד להגיד למעסה איפה הם המקומות הבעייתיים,אם ישנן כאלה, כדי שהטיפול באמת יהיה אפקטיבי. לעתים,מכוני ספא מציעים חבילות ספא הכוללות דיקור סיני. הדיקור הוא טיפול שמטרתו החזרת האיזון הטבעי לגוף ובכך להפחית כאבים. לאחר שנרגעתם,תוכלו ללכת לבלות את הזמן,ולהתחמם בסאונה,יבשה או רטובה.

לפני שניגשים לבחור את חבילת הספא,כדאי לבדוק קצת יותר טוב מה הם הדברים שאנחנו רוצים לכלול בתוכה. אם אתם רוצים לקבל רק עיסוי,וכל השאר באמת לא חשוב לכם,שווה לחשוב פעמיים אם לרכוש חבילת ספא שלמה,או ללכת לקבל עיסוי בלבד. כמו כן,ישנם חבילות ספא זוגיים. יש דברים שונים במקצת בין חבילה אישית לחבילה זוגית,ובואו נתחיל מהעובדה שמדובר בשני אנשים. חבילת ספא זוגית יכולה לעלות בין 100 ל-500 ₪ ,כמובן שהכל תלוי מה היא כוללת. כדי לדעת מה היא חבילת הספא המשלמת ביותר,הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לבדוק באתרי האינטרנט השונים,ומצד שני לקחת בחשבון שלעתים אנחנו נוטים לשלם יותר על מותגים,או על חבילות ספא במקומות פסטורליים כמו בצפון.  חבילת ספא איכותית יכולה לעשות פלאים,ולשפר את מצב הרוח. הרי באמת,היש דבר יותר כיף ויותר נחמד,מללכת למקום שבו כל היום מוקדש לך?