הזרקות בוטוקס – כיצד זה עובד , מדוע עושים את זה ועוד . סיקרה של העולם של הזרקות בוטוקס .

האם זוכרים אתם כיצד נראו הנשים פעם ? בלי כל הטיםפולים הקוסמטיים , השיפוצים , הגדלות החזה ועוד . במאות הקודמות ולעתים גם בעשרות השנים האחרונות הזרקות בוטוקס אלה לא היו כלל בשוק . נשים לא ידעו מהן , נשים לא חשבו ללכת לרופא ולשפץ את עצמם . מי בכלל תפס דבר כזהע . אך הזמנים השתנו , אנשים השתנו , המינים השתנו - ואותן הזרקות בוטוקס הינן חלק בלתי נפרד מכך .

מהן הזרקות בוטוקס ?

ובכן , הזרקות בוטוקס הן הזרקות של סוג רעל הייחודי המנפח את המקום שאליו הוא הוזרק לתקופת זמן של 4-10 חודשים בערך . מדובר בסוג של טיפוח הייחודי לעולם המודרני שבו מראה " מנופח " של שפתיים למשל ( או מצח , עצמות לחיים ועוד ) הוא עדות ליופי , הזרקות בוטוקס לשפתיים אגב הגיעו מהעולם של הוליווד שם קיימת השחקנית המפורסמת אנג'לינה ג'ולי שהשפתיים המנופחות שלה הציתו את הדמיון של גברים ( ונשים ) רבים ברחבי העולם . הזרקות בוטוקס אלה הן עולם ומלואו . הדבר החשוב הוא שהדבר הינו בעל תוצאות ברות הסרה , משמע , שלא כמו עולם הקעקועים , אותן הזרקות בוטוקס נעלמות עם הזמן וצריך לחדשן , צריך לחשוב טוב טוב האם הדבר הזה הינו יתרון או חסרון , אך בפועל זוהי המציאות וכנראה עדיף שהיא כזאת .

המאפיינים של הזרקות בוטוקס .

ובכן , המאפיינים של אותן הזרקות בוטוקס וניתוחי אף מוצלחים הם – הפיכות , משמע , הזרקות בוטוקס וההשפעה שלהם לא נשארים לאורך זמן , מצריך חידוש כל כמה חודשים .

להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות: