לפרטים נוספים
11
דגם: 11
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
2
דגם: 2
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
1
דגם: 1
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
15
דגם: 15
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
12
דגם: 12
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
3
דגם: 3
לפרטים נוספים>>
<<   < | 1 | 2 | 3 | >  >>      סה"כ דפים: 3

ספא זוגי

ספא זוגי

זה הרי ידוע שחבילת ספא זוגית היא המתנה המושלמת והרומנטית ביותר שיש. אתם מבלים יום שלם ביחד,שכל מה שאתם עושים בו זה מקבלים טיפול מהמטפלים הטובים ביותר,רוחצים בג'קוזי ולובשים חלוקים לבנים ויפים. מכוני ספא רבים מציעים טיפולי ספא זוגיים,בין אם זה מכוני ספא ציבוריים גדולים בערים,ובין אם זה ספא קטן ואינטימי בצפון. בטיפול ספא זוגי מבלים את כל היום עם בן/בת הזוג,ובכך מקדישים זמן לרומנטיקה שלעתים הולכת לה לאיבוד ככל שהשגרה עוברת.

כאשר ניגשים לקבל טיפולי ספא זוגיים,אנחנו מקדישים את תשומת הלב שלנו לגוף שלנו,שעובד קשה מאוד במהלך השנים,ולבן/בת הזוג שלנו. לרוב,גם במכוני ספא גדולים משתדלים מאוד לספק לבני הזוג תחושה רומנטית ואינטימית,מבלי שישימו לב לשאר הלקוחות בספא. חבילות ספא זוגי לרוב יכללו ארוחה קלילה ומפנקת בתחילת היום, לאחר מכן ניתן לרחוץ יחד בג'קוזי מבעבע או באמבטיית קצף מפנקת. לאחר כל הדברים הללו,ניגשים לטיפול העיקרי,שהוא העיסוי. העיסויים הנפוצים ביותר שניתנים לזוגות הם העיסוי התאילנדי והעיסוי השוודי. לרוב,ניתן לקבל עיסוי משותף באותו חדר עם 2 מעסים מקצועיים,ובכך ליהנות מעיסוי איכותי, תוך כדי שרואים את הפרטנר/ית שלנו ניהנה/ת. חשוב מאוד לתכנן היטב מה רוצים שחבילת הספא הזוגית תכלול,כיוון שלרוב טיפולי ספא זוגיים אינם זולים במיוחד. טיפולי ספא זוגיים יכולים להגיע למכירים של 500 ₪ ויותר. אפילו שהטיפול הוא זוגי,לא חייבים להחליט על טיפול אחיד לשני בני הזוג. ניתן לבקש טיפולים שונים באותו הזמן,שבסופו בני הזוג נפגשים. לדוגמא - הבחורה תעדיף טיפול פנים בעוד הגבר יעדיף עיסוי אינטנסיבי.

ישנם טיפולי ספא זוגיים שהם לאו דווקא רומנטיים. ניתן להזמין טיפולי ספא זוגיים גם אם זה צמד חברים או חברות, או בני משפחה. חשוב מאוד לבדוק מה הטיפול כולל,ולצבע השוואות מחירים בין מכוני הספא השונים.

לעתים הנוף והאווירה מהווים נדבך משמעותי בבחירת מכון הספא. אין מה לעשות,ספא בצפון הארץ שונה מאוד מספא במרכז תל אביב, הנופים אחרים וההרגשה של ההתרחקות מהמרכז נותנת הרגשה של ניתוק. 

טיפולי ספא זוגיים הם המתנה המושלמת לכבוד יום נישואין,ימי הולדת או סתם כדי להתפנק עם האדם האהוב עלייך. טיפול ספא זוגי בהרצליה מאפשר לכם התנתקות מחיי היום יום הקדחתניים,ומאפשר רוגע ושלווה.