עיבוי שפתיים

 מהו עיבוי שפתיים? באלו טכניקות ניתן לממש זאת? הכירו את פלאי הפלסטיקה החדישים

עיבוי שפתיים הוא טיפול אשר גורם לשפתיים שלכם להיראות עבות יותר מכפי שהן כעת. שפתיים דקות הן סימן טוב כאשר אנחנו בגיל צעיר, כי גודל השפתיים כגודל הגוף באותם רגעים. אבל כאשר הגיל גדול, הגוף גדול והשפתיים קטנות ודקות, יש בזה סוג של אסימטריה. לכן, אומנים, דוגמנים ואנשים אחרים מתחום הצילום משתמשים בטיפול עיבוי שפתיים בשביל שמבחינה אסתטית הן ייראו מתאימות לגודל הגוף שלהם. גם אתם יכולים לצרוך טיפול זה וליהנות משפתיים המתאימות למבנה הפנים שלכם.

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

הטיפול המומלץ ביותר על ידי רופאים. יתרונותיו ברורים מאליהם: ראשית כל, למרות השימוש במילה הלא שגרתית 'חומצה' זהו חומר שהגוף שלנו מייצר. הוא אינו מלאכותי, למרות שהוא מיוצר במעבדות לשם מתן הטיפול הזה. בשל כך, אין כאן תופעות לוואי של החדרת חומרים זרים. חומצה היאלורונית של מעבדות מתמזגת עם זו הטבעית ונספגת במחזור הדם. בהיותה פעילה היא מעודדת ייצור קולגן ואלסטין. חלבונים אלו גורמים לשפתיים להיות עבות יותר, ממש כפי שהם גורמים לחלקים אחרים בעור להיראות עבים יותר באותה דרך. זמן החזקת הטיפול: 7-12 חודשים. בפלסטיקה זה נחשב זמן מועט בשל כך ששפתיים הן איבר תזזיתי, והתזזיתיות הזו גורמת להשפעה קצרת טווח של החומר.

עיבוי שפתיים בבוטוקס

טיפול זה מומלץ רק למי שנמצא מתאים עבורו. הסיבה שיש המון אנשים שלא מתאימים היא שהבוטוקס אינו יכול להינתן בכל מינון. יש מינון מסוים שרק ממנו החומר מתחיל להשפיע. אבל אם השפתיים שלכם קטנות ודקות, קיים חשש שהבוטוקס ינפח אותן מאד ויפגע בשטף הדיבור שלכם. רק אם יש לכם שפתיים עבות שלא צפויות להתנפח יתר על המידה מהבוטוקס אלא רק במילימטר ספור ומטה, הטיפול יומלץ. ברוב המקרים החומר המועדף לתהליך יהיה חומצה היאלורונית בשל היותה מעודדת חלבונים להיווצר בעור השפתיים. לעומתה, בוטוקס הוא רעלן חיידקי שמשמש לריפוי התכווצויות שרירים.

ביצוע הטיפול

הטיפול מתבצע באמצעות אלחוש או הרדמה מקומית בשפתיים ולאחריהן מתחילות הזרקות של בוטוקס או חומצה היאלורונית. הטיפול אינו משאיר סימנים וצלקות ואפילו לא גורם לדימום כשהמחט בפנים. עכל זאת בבשל דקותן של המחטים, המאפשרת את השלמתו של הטיפול ללא תופעות לוואי ועור מפוצע.