לפרטים נוספים
9
דגם: 9
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
10
דגם: 10
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
14
דגם: 14
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
13
דגם: 13
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
7
דגם: 7
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
15
דגם: 15
לפרטים נוספים>>
<<   < | 1 | 2 | 3 | >  >>      סה"כ דפים: 3

עיסויים

האם ידעתם שהעור שלנו הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו? כולנו דואגים להתמרח בקרם הגנה לפני החשיפה לשמש, אך כמה מאתנו מקדישים זמן מידי פעם בפעם כדי לעבור עיסויי מקצועי שיטיב אתו ועם הפרקים והשרירים שלנו? ישנם סוגי עיסויים רבים ומגוונים - מעל 150 סוגים של עיסויים! וכל אחד יוכל למצוא את העיסוי הבריא והמענג ביותר עבורו.

משך העיסוי בדרום יכול להמשך כמספר דקות ספורות או יותר משעה. והוא מתבצע כאשר המטופל שוכב כשגופו פונה כלפי מטה על מזרן או מיטה מיוחדת, והוא עוטה כיסוי צנוע לחימום גופו.

בתחילת כל סוגי העיסויים המעסה מנסה ללמוד את גופו של המטופל ואת בעיותיו השונות, בין היתר על ידי שיחה קצרה עימו ובין אם באמצעות מישוש קל. רוב העיסויים יקיפו את כל גוף המטופל, וכתוספת לבריאותו ישתמש המעסה במהלך הטיפול בשמני עיסוי טבעיים ארומתרפיים המתפקדים כשמני סיכה.  

רובנו נוטים לחשוב שעיסויים נועדו להקל בעיקר על כאבי גב, אך למעשה עיסויים מתבצעים על כל השרירים והרקמות בגופנו. כאמור, כל סוגי העיסויים מתבססים על טכניקות מגע כזו או אחרת הכוללות הפעלת לחץ בנקודות מרכזיות בגוף המטופל, ליטוף לאורכם של השרירים, הפעלת חיכוך וכדומה. ישנן שיטות עיסוי המתרכזות בעיקר במערכת השלד, ולכן עיסויים אלה יהיו לרוב אגרסיביות יותר באופן יחסי, בשל הצורך להפעיל כוח רב יותר לטיפול אפקטיבי.

רשימת העיסויים שניתן לבצע כיום במכוני הספא היא רבה ומגוונת: החל מעיסויים רפואיים, עיסוי הומאופטי, טווינא, דרך רפלקסולוגיה, עיסוי סיני, תורכי, שוודי ותאילנדי וכלה בעיסוי באבנים חמות, עיסוי פנים ואפילו עיסויים המיועדים לנשים בהיריון.

את העיסויים אפשר לקבל ביחידים או בזוג , הכל לפי נוחות המטופל והעיתוי. תוכלו להגיע מידי פעם בפעם לעיסויים מהירים לפני יום עבודה מפרך או להתפנק יחד עם היקרים לכם בעיסוי ארוך ומפנק כדי לחגוג מאורע חשוב.

עיסויים ידועים בעיקר בשם מסאז' והם מבוססים על חיכוך, שפשוף ולחיצה בנקודות שונות בגוף המטופל אשר מבוצעת על ידי אדם או מכשור מכני. תרבויות מזרחיות ומערביות הבינו את כוחם של העיסויים כמכשיר יעיל לטיפול בגוף ובנפש. כמו כן, ישנם עיסויים כגון רפלקסולוגיה, שיאצו וטווינא אשר משלבים בתוכם מערכת אידיאולוגית ואמונות ביחס לאיזון הרצוי לגוף.